محل تبلیغات شما

امروز شروع خوبی نداشتم، با غر غر اومدم سر کار و بد و بیراه میگفتم. چون فکر می کردم اصلا قرار نیست کارهامون پاداش نیک و بد در پی داشته باشند اما بعد یکهویی یه فکری به ذهنم اومد و اون همون بحثی هست که در اقتصاد کشورمون هم این روزها زیاد می شنویم: تهدیدها رو به فرصت تبدیل کنید!» بله. اولش فکر کردم که چقدر جالبه که هر روز مطالبی از زندگی خودم توی اینستا بگذارم و همین درگیری ها و مشکلاتی که و خواهرهام دارم و یا مسائلی که از بابت مالی برام پیش میاد رو به شکل نرم و دوست داشتنی توی اینستا بگذارم تا فالوورهام بالا بره و بعدش آگهی بگیرم و درآمد کسب کنم؛ البته بعدش به این فکر کردم که دوست ندارم از سر کوچه که رد میشم سوپر محل بپرسه که امروز ت چیکار کردی!!!. یعنی همه چی رو همه بدونند؟؟!! نه این رو هم دوست ندارم. پس فعلا میخوام بیشتر روی این موضوع فکر کنم.

به نظرم ما دو تا انتخاب داریم، یکی این که با انجام کارهای خوب و داشتن تفکر مثبت، نسبت به زندگی و همه چیز خوشبین باشیم و دیگه این که همه دنیا رو به باد انتقاد بگیریم و از زمین و زمان بنالیم و اوضاع روحی خودمون رو بدتر کنیم؛ پس تنها کاری که باید بکنیم اینه که انرژی مثبت بفرستیم و از همه چیز لذت ببریم. 

راه رفتن در رودخانه

مثبت بودن را انتخاب کنیم

مراقب حرف هایی که میزنید باشید

رو ,فکر ,دوست ,زندگی ,توی ,بگذارم ,رو به ,توی اینستا ,و بد ,اینستا بگذارم ,که با

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گذارش روز